Preskočiť na obsah
Marco Valovič Búran

Priemyselná výroba

Marco Valovič Búran

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Sereď
Od roku
2018
IČO
52 072 878

Marco Valovič Búran

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
926 01 Sereď
Na trhu od
15. novembra 2018
IČO
52 072 878
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2018
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marco Valovič Búran

Marco Valovič Búran – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sereď. Podniká od 15. novembra 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu a počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Základné údaje

Obchodné meno
Marco Valovič Búran
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 072 878
Dátum vzniku
15. novembra 2018
Miesto podnikania
926 01 Sereď
Živnostenský register
Okresný úrad Galanta, vložka č. 220-33361
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marco Valovič Búran zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marco Valovič Búran?

Miesto podnikania je v obci 926 01 Sereď.

Čím sa Marco Valovič Búran zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – Marco Valovič Búran?

IČO je 52 072 878.

Odkedy podniká Marco Valovič Búran?

Podnikanie začalo 15. novembra 2018. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marco Valovič Búran podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marco-valovic-buran.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.